Bordowy rękaw ażurowy

czerwca 25, 2017

 Wiosna była jakaś dziwna i dopiero zauważam, że skończyła się zima ;) Jak tylko mam czas to staram się go spędzać na świeżym powietrzu i czasem mam ochotę coś napisać ale po pracy i popołudniowych spacerach - no o ile praca nie przykuje mnie do komputera do wieczora :( , to tym bardziej nie mam siły na sformułowanie swoich myśli w jakąś sensowną całość by opisać co nowego na drutach.
 Z nowości to niewiele ale pomału się dzieje ;) W swoim pierwszym wpisie zapowiadałam sweterek, który de facto skończyłam niedługo później ale nie było odpowiedniej pogody na sensowne fotografie a później trafił do swej zadowolonej właścicielki i tym bardziej nie było już jak :)
 Sweterek robiło się szybko bo włóczka jest bardzo przyjemna, miła w dotyku, taka aksamitna, że aż mam dla siebie w kolorze granatowym :)
 Włóczka to Sigma Lang Yarns, która bodajże nie będzie już produkowana ale w moim ulubionym sklepie z włóczkami można ją jeszcze kupić za naprawdę niewielkie pieniądze.
Sweterek robiłam na drutach 4,5mm i zużyłam na niego 8 motków - rozmiar M. Sądzę tym samym, że wydajność jest w porządku. Sweterek dzięki zawartości wiskozy jest lekko lejący i ma lekki, prawie niewidoczny połysk. Zdjęć sweterka mam niewiele - tylko takie na szybko zanim moja siostra go dorwała i o zdjęciach zapomniała :) Jak tylko uda mi się ją przekonać do "sesji" to dorzucę kilka zdjęć.
Aaa, prawie zapomniałam... na zdjęciach widać efekty planu stworzenia swoich metek - to taka wersja próbna bo nie są idealnie takie jak sobie wymyśliłam ;)

You Might Also Like

0 komentarze

ⓒknitomania.pl . Obsługiwane przez usługę Blogger.